Akcija „Vandens paslapčių pasaka“

 Kiekvienais metais, kovo 22 dieną, visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena.
Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Tad, Šiaulių visuomenės sveikatos biuro specialisčių Aurelijos, Evelinos ir Rusnės iniciatyva, sanatoriniame lopšelyje – darželyje „Pušelė“ įvyko renginys tema „Vandens paslapčių pasaka“. Prie šios akcijos taip pat prisijungė ir lopšelis – darželis „Žilvitis“, „Ąžuoliukas“, „Žibutė“ ir „Drugelis“.

Visuomenės sveikatos specialistės vaikus pakvietė patyrinėti vandenį ir jo savybes bei atkreipti visų dėmesį į vandens reikalingumą žmogaus organizmui bei visai gamtai. Akcijos metu vaikai sprendė kryžiažodį, darė eksperimentus: pūtė balionėlį be oro, darė burbulus, dažė vandenį įvairiomis spalvomis. Taip pat kiekviena grupė turėjo progą papasakoti, ką jiems reiškia vanduo – deklamavo eilėraščius, skandavo šūkius, pristatė savo padarytus plakatus.

Akcijos pabaigoje vaikai turėjo galimybę paragauti vandenį, pagardintą apelsinais, citrinomis, agurkais ir mėtomis. Visuomenės sveikatos specialistės paskatino vaikus nepamiršti gerti vandens, nes tai yra pagrindinė žmogaus kūno sudedamoji dalis, būtinas organizmo gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Už aktyvumą vaikams buvo padovanotos dovanėlės. Džiugu, jog dalyviams buvo smagu, gavo daug naudingų žinių.

Visuomenės sveikatos specialistė Aurelija Mickutė

 

ŠIAULIŲ SANATORINIS L-D „PUŠELĖ“
Įstaigos kodas 190525664
Mokymo kalba – lietuvių
Mokymo forma – dieninė

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Florina Varkalienė

Adresas – Z. Gėlės g. 6, Šiauliai
Telefonas – 8 (41) 523779
El. paštas – sld.pusele@splius.lt
Steigėjas – Šiaulių miesto savivaldybė

2021 © Šiaulių sanatorinis l-d „Pušelė“