Apie ugdymą nuotoliniu būdu

 Lopšelio-darželio pedagogai džiaugiasi, kad ugdymas nuotoliniu būdu darosi vis sklandesnis. “Drugelių”. “Skruzdėliukų” ir “Pelėdžiukų”   grupės vaikai sėkmingai bendrauja nuotoliniu būdu prisijungiant per “Zoom“ programą. Grupinių prisijungimų metų  vaikai  pristato pasiruoštas užduotėles, dalinasi įspūdžiais, kaip jiems sekasi. Iš vaikų emocijų  matyti, kad jie labai laukia šių virtualių susitikimų.

Praeitą savaitę „Skruzdėliukų“ grupės ugdytiniai kalbėjo apie knygas: kaip jos atsiranda, kas jas rašo. Įvyko virtualus susitikimas su puikiu vaikų rašytoju Kęstučiu Ivinskiu, kuris „Skruzdėliukams“ paskaitė du savo kūrybos eilėraščius, vienas iš jų „Skruzdėlytė“.

Ypač  laukia ir aktyviai vaikai  dalyvauja  judesio korekcijos pedagogės  Ingos per „Zoom“ programą vedamose rytinėse mankštose.

Su  mažaisiais lopšelio-darželio vaikais  bendraujama asmeniniais vaizdo skambučiais.  Mažieji laukia naujų užduotėlių, stengiasi jas atlikti. Dažnai į pagalbą pasitelkia vyresnius šeimos narius. Darbelių nuotraukas talpina grupės „Facebook“ paskyroje.

 

 

ŠIAULIŲ SANATORINIS L-D „PUŠELĖ“
Įstaigos kodas 190525664
Mokymo kalba – lietuvių
Mokymo forma – dieninė

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Florina Varkalienė

Adresas – Z. Gėlės g. 6, Šiauliai
Telefonas – 8 (41) 523779
El. paštas – sld.pusele@splius.lt
Steigėjas – Šiaulių miesto savivaldybė

2020 © Šiaulių sanatorinis l-d „Pušelė“