Dalyvavome respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Sportuoju namuose“

Šių metų balandžio mėnesį vyko respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektas „Sportuoju namuose“. Projektą organizavo Šiaulių miesto lopšelis-darželis „Rugiagėlė“.  Į projektą sėkmingai įsitraukė ir jame sudalyvavo Šiaulių  sanatorinio lopšelio darželio „Pušelė“ ugdytiniai Meda Palubinskaitė („Kiškučių“ gr.), Barbora Ablonskytė („Kiškučių“ gr.), Raigardas Didžiūnas („Kiškučių“ gr.), Joris Pelenis („Kiškučių“ gr.), Elena Ablonskytė („Drugelių“ gr.) ir Gustas Pelenis („Drugelių“ gr.) bei judesio korekcijos pedagogė Inga Šimkutė-Karalevičienė. Joris ir Gustas Peleniai projektui pademonstravo mankštą “Linksmybės namuose Velykų belaukiant”. Užsiėmimo metu broliai Gustas ir Joris padėdami vienas kitam, draugiškai ir su gera nuotaika atliko kelias  užduotis: stengėsi išstovėti ant vienos kojos rankoje laikant šaukštą su kiaušiniu, stengėsi nenumesti kiaušinio nuo šaukšto perlipant per kliūtį-šaliką ir paliečiant žemę kita ranka, sėdint ant žemės, pakėlus pėdas nuo grindų, stengiamasi sukti kiaušinį aplink kojas išlaikant pusiausvyrą ir nenugriūnant ant šono. Šauniosios ir sportiškosios sesės Barbora su Elena namuose sportavo ir atliko virtualią mankštą “Sportas- sveikata, mes sportuojame drauge”. Mergaitės atliko pratimus kaklo raumenims, pečių juostai, pratimus rankoms, bėgimo pratimus. Mažoji sportininkė Meda atliko mankštą su margučiais- “Sportas su margučiais-JĖGA”, kurios metu atliko keletą koordinacijos ir pusiausvyros pratimų. Šaunią ir nuotaikingą mankštą pademonstravo linksmasis ir stiprusis Raigardas, kuris įveikė tikrų tikriausią kliūčių ruožą namuose ir atliko smagią mankštą “Šypsenos=sportas=sveikata”. Ugdytiniai sportavo, aktyviai laiką leido namuose  ir savo linksmas veiklas įamžino foto ir video kadruose bei pasidalino su kitais, namuose sportuojančiais, vaikais. Džiugu, kad šiame projekte sanatorinio lopšelio-darželio „Pušelė“ „ambasadoriais“ pabuvo Gustas su Joriu, Barbora su Elena, Raigardas ir Meda.

Pagrindinis projekto tikslas buvo- aktyvios vaikų bei jų šeimos narių, fizinės ir sportinės veiklos namuose skatinimas, fizinės sveikatos stiprinimas, sportiškai ir aktyviai paminint Pasaulinę sveikatos dieną bei atskleisti sporto galimybes namuose.

Visi projekto dalyviai buvo apdovanoti  padėkos raštais bei virtualiais rankos paspaudimais ir šypsenomis.

Projekto „Sportuoju namuose“ dalyvių akimirkos patalpintos socialinio tinklapio facebook paskyroje bei Šiaulių miesto lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ internetiniame puslapyje.

 

Judesio korekcijos pedagogė Inga Šimkutė-Karalevičienė

 

 

ŠIAULIŲ SANATORINIS L-D „PUŠELĖ“
Įstaigos kodas 190525664
Mokymo kalba – lietuvių
Mokymo forma – dieninė

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Florina Varkalienė

Adresas – Z. Gėlės g. 6, Šiauliai
Telefonas – 8 (41) 523779
El. paštas – sld.pusele@splius.lt
Steigėjas – Šiaulių miesto savivaldybė

2020 © Šiaulių sanatorinis l-d „Pušelė“