Lietuvos Mažųjų žaidynės Šiaulių sanatoriniame Lopšelyje-darželyje „Pušelė“

Šių metų vasario 14-ą dieną  mūsų lopšelyje-darželyje vyko Lietuvos Mažųjų žaidynių I etapo varžybos. Varžybas organizavo judesio korekcijos pedagogė Inga Šimkutė-Karalevičienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Audronė Daukšienė. Varžybose dalyvavo dvi komandos po šešis vaikus iš „Drugelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių. Renginys prasidėjo iškilmingu žaidynių atidarymu, kuriame muzikinį kūrinį „ Ūsuoti baikeriai“ atliko Arminas iš „Drugelių“ grupės. Atidarymo metu buvo pakelta Lietuvos Mažųjų žaidynių vėliava bei atlikta mankštelė „Ryklys“ ir „ Uuuaaa“.

Varžybų metu varžovai varžėsi penkiose skirtingose estafetėse. Pirmoji estafetė buvo „Kepurėlė ant bokštų“. Estafetės metu ugdytiniai stengėsi kuo greičiau perkelti kepurėlę nuo vieno bokštelio ant kito. Antroji estafetė buvo „Taiklioji rankelė“, kurios metu turėjo vieną smėlio maišelį permesti iš gimnastikos lanko į kitą lanką. Trečiosios ir ketvirtosios estafečių metu vaikai varžėsi „Kamuolio kelionėje“ ir „Perkelk, peršok, apibėk“ rungtyse  stengdamiesi kuo greičiau atlikti užduotis. Penktosios estafetės „Olimpiniai žiedai“ metu ugdytiniai varžesi kuo greičiau atlikdami užduotis su  spalvotais kamuoliukais. 

Ne tik varžovai, bet ir sirgaliai iš „ Kiškučių“, „Nykštukų“  ir „Pelėdžiukų“ bei „Drugelių“ linksmai leido laiką varžybų metu: uoliai sirgo plodami rankomis, trypdami kojomis bei mojuodami delnais ir palaikydami komandų žaidėjus. Pertraukėlių metu smagiai atliko įvairias sirgalių užduotis drauge su meninio ugdymo mokytoja Vita Trijoniene. Įveikę visas  estafetes varžovų komandos pagerbė komandas bei jas pasveikino ir rikiavosi iškilmingiems apdovanojimams, kurių metu buvo įteikti padėkos raštai bei medaliai.

Gera nuotaika, varžybinės emocijos lydėjo visus renginio dalyvius.

 

Judesio korekcijos pedagogė Inga Šimkutė-Karalevičienė

ŠIAULIŲ SANATORINIS L-D „PUŠELĖ“
Įstaigos kodas 190525664
Mokymo kalba – lietuvių
Mokymo forma – dieninė

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Florina Varkalienė

Adresas – Z. Gėlės g. 6, Šiauliai
Telefonas – 8 (41) 523779
El. paštas – sld.pusele@splius.lt
Steigėjas – Šiaulių miesto savivaldybė

2020 © Šiaulių sanatorinis l-d „Pušelė“