Praėjo pirma ugdymo nuotoliniu būdu savaitė

 Praėjus  savaitei dalinamės auklėtojų  mintimis apie nuotolinį ugdymą.

Vaikai labai džiaugėsi, kai sinchroniniu būdu susisiekėme  per „Zoom“ programėlę.   Pirmiausia aptarėme problemą, dėl kurios mes priversti taip bendrauti. Vaikai pasakojo, kaip atliko užduotėles (savarankiškai ar padėjo tėveliai), parodė ekrane savo mylimus augintinius, pasidžiaugėme drauge visi. Didžiausias vaikų noras, kad kuo greičiau pasibaigtų virusas ir galėtų ateiti į darželį susitikti su draugais ir auklėtojomis.“ (Auklėtoja Audronė, „Drugelių“ gr.)  

„Susisiekus su vaikai video skambučiu, klausiau, kaip jiems sekasi atlikti pateiktas užduotis, ar nėra sunku, kokių užduotėlių norėtų, ką  veikia per dieną. Pastebėjau, kad visi džiaugiasi auklėtojos video skambučiu, jaučiasi reikšmingi. Vaikai su džiaugsmu pasakoja, kaip jiems sekasi, ką veikia. Kitą savaitę bandysime jungtis visi kartus per „Zoom“ programėlę“. (Auklėtoja Ingrida,  „Pelėdžiukų gr.)

„Pirmą kartą  susisiekus per „Zoom“ ir „Messenger“ programas, vaikai kiek nedrąsiai bendravo vieni su kitais ir auklėtoja. Į užduodamus klausimus dažniausiai atsakinėjo tik galvos linktelėjimu, šypsniu, 1-2 žodžiais. Aptarę savaitės ugdymosi gaires atsisveikinome, nutarėme susisiekti, jei iškils neaiškumų. Tėveliai aktyviai įsijungė į ugdymosi procesą: visą savaitę siuntė nuotraukas, video, žinutes, skambino. Savaitės pabaigoje vėl  susisiekėme su vaikais  per „Zoom“ programą. Šį kartą jie buvo aktyvesni ir pasakojo, kad jiems „patiko užduotys, bet buvo liūdna išklausius pasakojimo apie šuniuką,….“. Savaitės uždavinius su tėvelių pagalba pavyko įgyvendinti.“  (Auklėtoja Rima, Skruzdėliuku gr.).

 „Susisiekus vaizdo skambučiu, vaikai iš pradžių  jautėsi  nelabai drąsiai, slėpėsi, tačiau vėliau šiek tiek įsidrąsino: rodė  savo žaisliukus, knygutes.“ (Auklėtoja Palma, „Kiškučių“  gr.)

„Nuotolinis darbas – tai  didelis iššūkis, tačiau dalyvauju įvairiuose vebinaruose,  konsultuojuosi  su kolegėmis, kad nuotolinis ugdymas vyktų sėkmingai“. (Auklėtoja Daina B. „Pelėdžiukų“ gr.)

„Savaitė  buvo sudėtinga, tačiau pavyko su visais susisiekti, pabendrauti, susitarti dėl tolesnio ugdymo“ ( Auklėtoja Irena, „Boružiukų g.)

 

ŠIAULIŲ SANATORINIS L-D „PUŠELĖ“
Įstaigos kodas 190525664
Mokymo kalba – lietuvių
Mokymo forma – dieninė

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Florina Varkalienė

Adresas – Z. Gėlės g. 6, Šiauliai
Telefonas – 8 (41) 523779
El. paštas – sld.pusele@splius.lt
Steigėjas – Šiaulių miesto savivaldybė

2020 © Šiaulių sanatorinis l-d „Pušelė“