Smagus laikas rudeninių lapų sūkury

Skambant trankiai rudeniškai muzikai 2019 m. spalio 18 d.  į smagų renginį susirinko visi bendruomenės nariai: vaikai, auklėtojos, administracijos darbuotojai. Šventės metu vaikai ieškojo pasislėpusių obuoliukų auksinių lapų krūvose. Visi, radusieji pasislėpusius obuoliukus, gavo gardžių rudenėlio prizų- „kirmėliukų“. Vėliau, pasidžiaugę rudenėlio vaišėmis, vaikai žaidė ir vaidino medžius, šėliojo spalvotų lapų sūkuryje, mėtėsi lapais ir linksmai leido laiką. Pasidžiaugę paskutiniais medžių lapais visi išskubėjo sunešti iš lapų nupintų pynių. Ilgiausią lapų pynę nupinti pavyko „Drugelių“ grupės ugdytiniams.

Svarbiausias rudenėlio linksmybių akcentas – „Rudenėlio lobio“ paieška. Greitieji vaikai rado lobį (džiovintus svarainius, uogienę ir kitas gėrybes)  labai greitai.Skambant muzikai Medžiai šoko, žaidė ir šėlo drauge su vaikais. Geros emocijos, šypsenos ir šauni nuotaika tvyrojo ore.

Ačiū lopšelio-darželio Bendrosios praktikos slaugytojai Audronei ir Judesio korekcijos pedagogei Ingai, už suorganizuotą netradicinę ir smagią veiklą. 

 

ŠIAULIŲ SANATORINIS L-D „PUŠELĖ“
Įstaigos kodas 190525664
Mokymo kalba – lietuvių
Mokymo forma – dieninė

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Florina Varkalienė

Adresas – Z. Gėlės g. 6, Šiauliai
Telefonas – 8 (41) 523779
El. paštas – sld.pusele@splius.lt
Steigėjas – Šiaulių miesto savivaldybė

2020 © Šiaulių sanatorinis l-d „Pušelė“